Başkan Atay’dan Jet Yanıt
140 okunma

Başkan Atay’dan Jet Yanıt

ABONE OL
28 Temmuz 2022 16:02
Başkan Atay’dan Jet Yanıt
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Atay, bugün hakkında çıkan haber ve köşe yazısı hakkında jet hızıyla cevap verdi. Haber ve köşe yazısında konu edilen görüşmelerin hiç yaşanmadığını söyledi.

“GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR”

Başkan Atay; “28 Temmuz 2022 Perşembe günü www.aydinpost.com adresli sözde internet haber sitesinde, 09.46 saatinde yayınlanan “Aydın siyasetini karıştıracak hamle! AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen ile CHP’li Fatih Atay başbaşa yemekte buluştu” başlıklı haber ve aynı tarihli 13.13 saatinde yayınlanan Durmuş Tuna’nın, www.gazetegercek.net sitesinde yazdığı “Kime Haber Verdin Atay” başlıklı köşe yazısında iddia edilenler hiçbir yönüyle gerçeği yansıtmamaktadır.

Haber ve köşe yazısında konu edilen görüşme hiç yaşanmadığı gibi bu türden perde arkası ilişkiler kurarak siyaset yapmak ve ikbâl peşinde koşmak asla tasvip etmediğim ve siyasi kariyerim boyunca uygulamaya tenezzül etmediğim yöntemlerdir. Söz konusu ilişkiler ve görüşmelerde ne şimdi ne de daha önce bulunmadığım gibi haberin ve köşe yazısının içeriği tamamıyla Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin ve Gazete Gerçek İmtiyaz Sahibi Durmuş Tuna’nın hayal mahsulünden ibarettir. Söz konusu iftiranın yayın saatinden yaklaşık on saat önce Haldun Haşmet Aysan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, asılsız görüşmeyle ilgili hiçbir delilin olmaması, “çamur at izi kalsın” mantığıyla kamuoyunun nasıl yanıltıldığını ve oyalandığını, itibar suikastı yapıldığını kanıtlar niteliktedir. Şahsımı siyaseten itibarsızlaştırmaya yönelik projenin basın ayağındaki son ürünüdür.
Şahsımı siyaseten itibarsızlaştırmaya yönelik projenin basın ayağındaki son ürünleri olan söz konusu iftiralarla ilgili olarak tüm hukuki haklarımı kullanacağımı kamuoyuna saygı ile arz ederim.” ifadelerini yer verdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP