Tetik Ankara’ya Arkasına Aldı
191 okunma

Tetik Ankara’ya Arkasına Aldı

ABONE OL
20 Şubat 2024 14:23
Tetik Ankara’ya Arkasına Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile buluştu. Açıklamalarda bulunan Yavaş, Nazilli halkından CHP’li Tetik’e destek olmalarını istedi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimler Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı’na katılan Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, programın ardından bir takım ziyaretlerde bulundu. Tetik, taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran ve sosyal belediyecilik anlamında en başarılı büyükşehir belediye başkanları arasında yer alan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü. Yavaş’a destekleri için teşekkür eden Tetik, “Türkiye’nin belediyecilik anlamında en başarılı belediye başkanları arasında yer alan Mansur Yavaş abimi ziyaret ettim. Kendisinden belediyecilik anlamında öğreneceğim çok şey var. Belediye başkanı seçilmem halinde gerçekleştireceğim projeler hakkında konuştuk. Bize tavsiyeler verip, tecrübelerini aktardı. Her zaman da destek vereceğini söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. Tetik, Yavaş’a Nazilli’nin yerel ürünlerinden oluşan ‘Uzun yaşam sepeti’ hediye etti.

 

“ERTUĞRUL TETİK’E DESTEK VERİN”

Görüşmenin ardından açıklamada bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Nazilli halkına seslendi. CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik’e destek isteyen Yavaş, “Nazilli’ye selam ve sevgilerimi sunuyorum. İnşallah başkanım seçildiği zaman biz de Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak bütün projelerinde yanında olacağız. Destek olacağız. Ertuğrul Tetik’i başkan seçin” ifadelerini kullandı.

“NAZİLLİ’MİZİ ORTAK AKIL İLE YÖNETECEĞİZ”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın desteğinden çok büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Tetik, “Nazilli’mizi ortak akıl ile yöneteceğiz. Nazilli’miz için başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu olmak üzere, kiminle görüşmemiz gerekiyorsa onunla görüşüp ortak projeler gerçekleştireceğiz. Onların tecrübelerinden yararlanacağız. Mansur Yavaş abimizin de desteğini arkamıza aldık. Çok güçlü projelerle geliyoruz. Nazilli’miz hakkettiği hizmetleri alacak” şeklinde konuştu.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP